Nanny like Mum

Pomoc domowa Gdańsk

Potrzebujesz godnej zaufania niani której będziesz mógł  powierzyć w opiece swój największy skarb ? Nanny like mum  pomaga znaleść  profesjonalne, wykształcone ,pełne pasji ,zaangażowania i empatii ciocie które otoczą twoje dziecko opieką, dbając o jego wszechstronny rozwój każdego dnia.

0
Ocena w skali od 1 do 5
0 +
Ponad 40 zadowolonych rodziców
0
Wspaniałych opiekunek

Macierzyństwo nie zawsze jest łatwe, ale z odpowiednim wsparciem może być łatwiejsze

W firmie Nanny like Mum

Proponujemy państwu pośrednictwo pracy w znalezieniu niani. Dzięki niemu to państwo ostatecznie decydują o sposobie zatrudnienia i rozliczenia się między potencjalną nianią. Pobierana jest przez nas prowizja (50%) od proponowanego wynagrodzenia dla niani.

Wliczamy 2 miesięczną gwarancję, która stanowi tarcze bezpieczeństwa. Jeśli przez ten czas nie będą państwo usatysfakcjonowani ze współpracy, bądź jeśli niania zrezygnuje, szukamy kolejnej cioci dla państwa dziecka w ramach pobranej prowizji. Oferujemy pełne wsparcie w trakcie współpracy z nianią.

Prowizja jest jednorazowa.

Płatna w nieoprocentowanych ratach.

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu!

Benefity w naszej agencji

coins nanny like mum

Płatność prowizji w ratach

nanny like brain

Rozwój dziecka

secure like nanny like mum

Bezpieczeństwo

talk to nanny like mum

Mentoring

star like mum

Jakość

Anna Zając
Anna ZającMama małej Ani
Read More
Mogę z całego serca polecić tę firmę! 🙂 Bardzo szybka i sprawna obsługa. Pani Ewa wie dokładnie na co zwrócić swoją uwagę tak by każda strona była zadowlona! Niania, którą nam znalazła okazała się wspaniałą dziewczyną, młoda a jednocześnie pełna matczynej czułości dla naszej córki! Polecam każdemu 🙂
Jolanta Zapart
Jolanta ZapartMama Antosia
Read More
Proces znalezienia niani był niezwykle łatwy i skuteczny. Agencja zapewniła nam szeroki wybór wysoko wykwalifikowanych niań, spośród których mogliśmy wybrać tę, która najlepiej pasowała do naszej rodziny. Znalazłam nianię, która jest nie tylko doświadczona, ale także pełna miłości i zaangażowania w opiekę nad moim dzieckiem. Widzę ogromny postęp w rozwoju mojego malucha i jestem spokojna, wiedząc, że jest w dobrych rękach.
Michał Konik
Michał KonikTata Franka
Read More
Nanny like Mum to profesjonalizm sam w sobie! Długo szukałem odpowiedniej kandydatki jednak żadna nie okazała się wystarczająco opiekuńcza dla mojego syna. Zdecydowałem w końcu zlecić to ekspertom i nie żałuję. Nanny like Mum znalazło mi świetną opiekunkę. Franek codziennie pyta czy dziś przyjdzie jego ulubiona ciocia 🙂
Marta Czerwińska
Marta CzerwińskaMama Tomka
Read More
Zdecydowanie polecam tę agencję niań! Moje doświadczenie z nimi było absolutnie doskonałe. Personel był profesjonalny i troszczył się o każdy szczegół. Znalezienie odpowiedniej niani dla mojego dziecka było łatwe i szybkie. Nianie, które mi zaproponowano, miały wysokie kwalifikacje i były bardzo zaangażowane w opiekę nad moim dzieckiem. Moje obawy związane z oddaniem mojego dziecka w czyjeś ręce szybko się rozwiały, ponieważ zobaczyłam, jak dobrze się bawiło i jak dobrze troszczono się o jego potrzeby.
Alicja Świerczyńska
Alicja ŚwierczyńskaMama bliźniaczek
Read More
Opieka nad bliźniaczkami to duże wyzwanie. Ale nie dla opiekunek tej wspaniałej agencji! Poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Serdecznie polecam tę firmę. Nie mam nic do zarzucenia!
Agnieszka Oksińska
Agnieszka OksińskaMama Neli
Read More
Agencja bardzo dokładnie przeprowadziła proces selekcji, aby dopasować nianię do naszych potrzeb i oczekiwań. Znalazłam nianię, która jest absolutnie wspaniała. Jest pełna ciepła, empatii i wiedzy, a moje dziecko uwielbia z nią spędzać czas. Widzę, jak dobrze się rozwija i jak bezpieczne czuje się pod jej opieką. Agencja dba również o regularne monitorowanie i komunikację, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku. Jestem naprawdę wdzięczna za ich zaangażowanie i polecam tę agencję każdemu rodzicowi, który szuka wysokiej jakości opieki nad dziećmi.
Previous
Next

Nie ma idealnych niań tak samo jak nie ma idealnych ludzi !

Nanny like mum to firma specjalizująca się w pośrednictwie pracy w znalezieniu godnych zaufania i profesjonalnych niań do opieki nad Twoim dzieckiem. Nasze ciocie są wykształcone, pełne pasji, zaangażowania i empatii. Zadaniem naszego zespołu jest znalezienie idealnej opiekunki dla Twojego największego skarbu, która zapewni mu pełną opiekę, troskę i wsparcie w codziennym rozwoju. Oferujemy Państwu pełne wsparcie i zaangażowanie na każdym etapie współpracy. Nasza prowizja (50%) od proponowanego wynagrodzenia dla pomocy domowej obejmuje również 2-miesięczną gwarancję, która stanowi tarczę bezpieczeństwa dla Państwa. Jeśli w ciągu tego czasu nie będą Państwo usatysfakcjonowani ze współpracy, bądź jeśli opiekunka zrezygnuje, gwarantujemy znalezienie kolejnej niani dla Państwa dziecka w ramach pobranej prowizji. Zależy nam na tym, aby zapewnić Państwu pełne wsparcie i spokój w czasie współpracy z naszą pomocą domową. Dlatego też staramy się zadbać o wszystkie formalności, a także służymy doradztwem i wsparciem na każdym etapie. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i preferencje, tak abyście Państwo czuli się komfortowo i pewnie z naszą opieką. Zaufaj firmie Nanny like mum i zapewnij swojemu dziecku najlepszą opiekę. Skontaktuj się z nami już dziś, abyśmy mogli znaleźć idealną nianię dla Ciebie i Twojego dziecka. Oferta pośrednictwa pracy w znalezieniu godnej zaufania niani. Jesteśmy firmą Nanny like mum, która pomaga rodzicom znaleźć profesjonalne, wykształcone, pełne pasji, zaangażowania i empatii nianie, które będą troszczyć się o bezpieczeństwo i rozwój Waszego dziecka. Działamy jako pośrednik pomiędzy Wami a potencjalną nianią, abyście ostatecznie mogli sami zdecydować o zatrudnieniu i rozliczeniu z nią. Jesteśmy przekonani, że takie rozwiązanie pozwoli Wam na znalezienie idealnej opiekunki, która spełni Wasze oczekiwania. Nasza firma pobiera prowizję w wysokości 50% od proponowanego wynagrodzenia dla niani. W zamian zapewniamy Wam 2-miesięczną gwarancję, która działa jako tarcza bezpieczeństwa. Jeśli w ciągu tego czasu okaże się, że nie jesteście zadowoleni z współpracy lub niania zrezygnuje, będziemy poszukiwać kolejnej opiekunki dla Waszego dziecka, nie pobierając dodatkowej opłaty. W naszej ofercie zapewniamy także pełne wsparcie w trakcie współpracy z nianią. Będziemy dostępni, aby odpowiedzieć na Wasze pytania, rozwiązać wszelkie problemy czy pomóc w organizacji harmonogramu pracy. Zaufajcie nam, abyśmy mogli znaleźć dla Was doskonałą opiekunkę, która zadba o Wasze dziecko tak, jakby była jej drugą mamą. Wybierzcie Nanny like mum i dajcie sobie spokój w poszukiwaniu godnej zaufania niani!

pomoc domowa Gdańsk

pomoc domowa Gdańsk

pomoc domowa Gdańsk

pomoc domowa Gdańsk