Nanny like Mum

Położna do noworodków Gdynia

Potrzebujesz godnej zaufania niani której będziesz mógł  powierzyć w opiece swój największy skarb ? Nanny like mum  pomaga znaleść  profesjonalne, wykształcone ,pełne pasji ,zaangażowania i empatii ciocie które otoczą twoje dziecko opieką, dbając o jego wszechstronny rozwój każdego dnia.

0
Ocena w skali od 1 do 5
0 +
Ponad 40 zadowolonych rodziców
0
Wspaniałych opiekunek

Macierzyństwo nie zawsze jest łatwe, ale z odpowiednim wsparciem może być łatwiejsze

W firmie Nanny like Mum

Proponujemy państwu pośrednictwo pracy w znalezieniu niani. Dzięki niemu to państwo ostatecznie decydują o sposobie zatrudnienia i rozliczenia się między potencjalną nianią. Pobierana jest przez nas prowizja (50%) od proponowanego wynagrodzenia dla niani.

Wliczamy 2 miesięczną gwarancję, która stanowi tarcze bezpieczeństwa. Jeśli przez ten czas nie będą państwo usatysfakcjonowani ze współpracy, bądź jeśli niania zrezygnuje, szukamy kolejnej cioci dla państwa dziecka w ramach pobranej prowizji. Oferujemy pełne wsparcie w trakcie współpracy z nianią.

Prowizja jest jednorazowa.

Płatna w nieoprocentowanych ratach.

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu!

Benefity w naszej agencji

coins nanny like mum

Płatność prowizji w ratach

nanny like brain

Rozwój dziecka

secure like nanny like mum

Bezpieczeństwo

talk to nanny like mum

Mentoring

star like mum

Jakość

Anna Zając
Anna ZającMama małej Ani
Read More
Mogę z całego serca polecić tę firmę! 🙂 Bardzo szybka i sprawna obsługa. Pani Ewa wie dokładnie na co zwrócić swoją uwagę tak by każda strona była zadowlona! Niania, którą nam znalazła okazała się wspaniałą dziewczyną, młoda a jednocześnie pełna matczynej czułości dla naszej córki! Polecam każdemu 🙂
Jolanta Zapart
Jolanta ZapartMama Antosia
Read More
Proces znalezienia niani był niezwykle łatwy i skuteczny. Agencja zapewniła nam szeroki wybór wysoko wykwalifikowanych niań, spośród których mogliśmy wybrać tę, która najlepiej pasowała do naszej rodziny. Znalazłam nianię, która jest nie tylko doświadczona, ale także pełna miłości i zaangażowania w opiekę nad moim dzieckiem. Widzę ogromny postęp w rozwoju mojego malucha i jestem spokojna, wiedząc, że jest w dobrych rękach.
Michał Konik
Michał KonikTata Franka
Read More
Nanny like Mum to profesjonalizm sam w sobie! Długo szukałem odpowiedniej kandydatki jednak żadna nie okazała się wystarczająco opiekuńcza dla mojego syna. Zdecydowałem w końcu zlecić to ekspertom i nie żałuję. Nanny like Mum znalazło mi świetną opiekunkę. Franek codziennie pyta czy dziś przyjdzie jego ulubiona ciocia 🙂
Marta Czerwińska
Marta CzerwińskaMama Tomka
Read More
Zdecydowanie polecam tę agencję niań! Moje doświadczenie z nimi było absolutnie doskonałe. Personel był profesjonalny i troszczył się o każdy szczegół. Znalezienie odpowiedniej niani dla mojego dziecka było łatwe i szybkie. Nianie, które mi zaproponowano, miały wysokie kwalifikacje i były bardzo zaangażowane w opiekę nad moim dzieckiem. Moje obawy związane z oddaniem mojego dziecka w czyjeś ręce szybko się rozwiały, ponieważ zobaczyłam, jak dobrze się bawiło i jak dobrze troszczono się o jego potrzeby.
Alicja Świerczyńska
Alicja ŚwierczyńskaMama bliźniaczek
Read More
Opieka nad bliźniaczkami to duże wyzwanie. Ale nie dla opiekunek tej wspaniałej agencji! Poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Serdecznie polecam tę firmę. Nie mam nic do zarzucenia!
Agnieszka Oksińska
Agnieszka OksińskaMama Neli
Read More
Agencja bardzo dokładnie przeprowadziła proces selekcji, aby dopasować nianię do naszych potrzeb i oczekiwań. Znalazłam nianię, która jest absolutnie wspaniała. Jest pełna ciepła, empatii i wiedzy, a moje dziecko uwielbia z nią spędzać czas. Widzę, jak dobrze się rozwija i jak bezpieczne czuje się pod jej opieką. Agencja dba również o regularne monitorowanie i komunikację, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku. Jestem naprawdę wdzięczna za ich zaangażowanie i polecam tę agencję każdemu rodzicowi, który szuka wysokiej jakości opieki nad dziećmi.
Previous
Next

Nie ma idealnych niań tak samo jak nie ma idealnych ludzi !

Nanny Like Mum jest tu, aby pomóc Ci znaleźć idealną położną do opieki nad Twoim noworodkiem. Nasze pośrednictwo pracy pomoże Ci w znalezieniu profesjonalnej, wykształconej i pełnej pasji położnej, która otoczy Twoje dziecko opieką i zadba o jego wszechstronny rozwój. Jako Nanny Like Mum, angażujemy tylko osoby o wysokich standardach, które posiadają odpowiednie wykształcenie i doświadczenie w opiece nad noworodkami. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci najwyższą jakość opieki, która jest porównywalna do opieki matki. Nasze usługi pośrednictwa pracy umożliwiają Tobie decydowanie o sposobie zatrudnienia i rozliczenia z położną. Pobieramy prowizję (50%) od proponowanego wynagrodzenia dla położnej, aby zapewnić Ci najlepsze wsparcie i usługi. Dodatkowo, zapewniamy 2-miesięczną gwarancję, która stanowi tarczę bezpieczeństwa. Jeśli przez ten czas nie będziesz usatysfakcjonowany/a ze współpracy z położną lub jeśli położna zrezygnuje, pomożemy Ci znaleźć kolejną osobę bez dodatkowych opłat. Wspieramy Cię przez cały okres współpracy z położną. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości lub potrzebujesz porady, nasi doświadczeni konsultanci są dostępni, aby Ci pomóc. Skontaktuj się z Nanny Like Mum już dziś i daj swojemu dziecku najlepszą opiekę, jakiej zasługuje. Jesteśmy gotowi pomóc Ci w znalezieniu idealnej położnej do noworodka. Nanny Like Mum to agencja, która specjalizuje się w znalezieniu najlepszych i godnych zaufania położnych do noworodków. Jeśli szukasz doskonałej opieki dla swojego dziecka, nasze wykwalifikowane, pasjonujące i zaangażowane ciocie są gotowe dbać o rozwój i dobro dziecka na co dzień. Nasza oferta obejmuje pośrednictwo pracy w znalezieniu położnej do noworodków. Jesteśmy elastyczni i podążamy za państwa życzeniami w zakresie zatrudnienia i rozliczenia się z położną. Pobieramy prowizję w wysokości 50% od proponowanego wynagrodzenia dla położnej. To sprawia, że nasza oferta jest uczciwa i transparentna. Dodatkowo, oferujemy 2-miesięczną gwarancję, która stanowi tarczę bezpieczeństwa. Jeśli nie będziesz zadowolony z naszej współpracy w ciągu tego czasu lub jeśli położna zrezygnuje, zajmiemy się znalezieniem kolejnej cioci dla twojego dziecka, bez dodatkowych kosztów. Ponadto, zapewniamy pełne wsparcie w trakcie współpracy z położną. Staramy się zawsze zapewnić najwyższą jakość opieki oraz dobry kontakt i komunikację między rodzicami a położną. Jeśli szukasz godnej zaufania położnej do noworodków, która będzie jak druga mama dla twojego dziecka, skontaktuj się z nami. Nanny Like Mum pomoże znaleźć perfekcyjną opiekunkę dla twojego największego skarbu.

położna do noworodków Gdynia

położna do noworodków Gdynia

położna do noworodków Gdynia

położna do noworodków Gdynia

położna dla noworodków Gdynia

położna dla noworodków Gdynia

położna dla noworodków Gdynia

położna dla noworodków Gdynia