Nanny like Mum

Położna do noworodków Gdańsk

Potrzebujesz godnej zaufania niani której będziesz mógł  powierzyć w opiece swój największy skarb ? Nanny like mum  pomaga znaleść  profesjonalne, wykształcone ,pełne pasji ,zaangażowania i empatii ciocie które otoczą twoje dziecko opieką, dbając o jego wszechstronny rozwój każdego dnia.

0
Ocena w skali od 1 do 5
0 +
Ponad 40 zadowolonych rodziców
0
Wspaniałych opiekunek

Macierzyństwo nie zawsze jest łatwe, ale z odpowiednim wsparciem może być łatwiejsze

W firmie Nanny like Mum

Proponujemy państwu pośrednictwo pracy w znalezieniu niani. Dzięki niemu to państwo ostatecznie decydują o sposobie zatrudnienia i rozliczenia się między potencjalną nianią. Pobierana jest przez nas prowizja (50%) od proponowanego wynagrodzenia dla niani.

Wliczamy 2 miesięczną gwarancję, która stanowi tarcze bezpieczeństwa. Jeśli przez ten czas nie będą państwo usatysfakcjonowani ze współpracy, bądź jeśli niania zrezygnuje, szukamy kolejnej cioci dla państwa dziecka w ramach pobranej prowizji. Oferujemy pełne wsparcie w trakcie współpracy z nianią.

Prowizja jest jednorazowa.

Płatna w nieoprocentowanych ratach.

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu!

Benefity w naszej agencji

coins nanny like mum

Płatność prowizji w ratach

nanny like brain

Rozwój dziecka

secure like nanny like mum

Bezpieczeństwo

talk to nanny like mum

Mentoring

star like mum

Jakość

Anna Zając
Anna ZającMama małej Ani
Read More
Mogę z całego serca polecić tę firmę! 🙂 Bardzo szybka i sprawna obsługa. Pani Ewa wie dokładnie na co zwrócić swoją uwagę tak by każda strona była zadowlona! Niania, którą nam znalazła okazała się wspaniałą dziewczyną, młoda a jednocześnie pełna matczynej czułości dla naszej córki! Polecam każdemu 🙂
Jolanta Zapart
Jolanta ZapartMama Antosia
Read More
Proces znalezienia niani był niezwykle łatwy i skuteczny. Agencja zapewniła nam szeroki wybór wysoko wykwalifikowanych niań, spośród których mogliśmy wybrać tę, która najlepiej pasowała do naszej rodziny. Znalazłam nianię, która jest nie tylko doświadczona, ale także pełna miłości i zaangażowania w opiekę nad moim dzieckiem. Widzę ogromny postęp w rozwoju mojego malucha i jestem spokojna, wiedząc, że jest w dobrych rękach.
Michał Konik
Michał KonikTata Franka
Read More
Nanny like Mum to profesjonalizm sam w sobie! Długo szukałem odpowiedniej kandydatki jednak żadna nie okazała się wystarczająco opiekuńcza dla mojego syna. Zdecydowałem w końcu zlecić to ekspertom i nie żałuję. Nanny like Mum znalazło mi świetną opiekunkę. Franek codziennie pyta czy dziś przyjdzie jego ulubiona ciocia 🙂
Marta Czerwińska
Marta CzerwińskaMama Tomka
Read More
Zdecydowanie polecam tę agencję niań! Moje doświadczenie z nimi było absolutnie doskonałe. Personel był profesjonalny i troszczył się o każdy szczegół. Znalezienie odpowiedniej niani dla mojego dziecka było łatwe i szybkie. Nianie, które mi zaproponowano, miały wysokie kwalifikacje i były bardzo zaangażowane w opiekę nad moim dzieckiem. Moje obawy związane z oddaniem mojego dziecka w czyjeś ręce szybko się rozwiały, ponieważ zobaczyłam, jak dobrze się bawiło i jak dobrze troszczono się o jego potrzeby.
Alicja Świerczyńska
Alicja ŚwierczyńskaMama bliźniaczek
Read More
Opieka nad bliźniaczkami to duże wyzwanie. Ale nie dla opiekunek tej wspaniałej agencji! Poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Serdecznie polecam tę firmę. Nie mam nic do zarzucenia!
Agnieszka Oksińska
Agnieszka OksińskaMama Neli
Read More
Agencja bardzo dokładnie przeprowadziła proces selekcji, aby dopasować nianię do naszych potrzeb i oczekiwań. Znalazłam nianię, która jest absolutnie wspaniała. Jest pełna ciepła, empatii i wiedzy, a moje dziecko uwielbia z nią spędzać czas. Widzę, jak dobrze się rozwija i jak bezpieczne czuje się pod jej opieką. Agencja dba również o regularne monitorowanie i komunikację, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku. Jestem naprawdę wdzięczna za ich zaangażowanie i polecam tę agencję każdemu rodzicowi, który szuka wysokiej jakości opieki nad dziećmi.
Previous
Next

Nie ma idealnych niań tak samo jak nie ma idealnych ludzi !

Nanny like mum to agencja pośrednictwa pracy, która specjalizuje się w znalezieniu profesjonalnej i zaufanej położnej do noworodków. Nasze ciocie są wykształcone, pełne pasji, zaangażowania i empatii, więc możesz być pewien, że Twoje dziecko będzie w najlepszych rękach. Oferujemy państwu możliwość samodzielnego decydowania o zatrudnianiu i rozliczaniu się z położną do noworodka. Nasza agencja pobiera prowizję w wysokości 50% od proponowanego wynagrodzenia dla położnej. W zamian za to, zapewniamy 2-miesięczną gwarancję, która stanowi tarczę bezpieczeństwa. Jeśli w tym czasie nie będziesz zadowolony z naszej współpracy lub jeśli położna zrezygnuje, będziemy kontynuować poszukiwania, bez dodatkowych kosztów. Nasza agencja oferuje również pełne wsparcie w trakcie współpracy z położną do noworodka. Jesteśmy dostępni, aby odpowiedzieć na każde pytanie czy zapewnić dodatkowe wsparcie, gdy jest to potrzebne. Jeśli szukasz godnej zaufania niani dla swojego noworodka, zgłoś się do Nanny like mum. Znajdziemy dla Ciebie najlepszą położną, która troskliwie zadba o Twoje dziecko i jego wszechstronny rozwój każdego dnia. Nanny like mum to agencja, która pomoże Ci znaleźć profesjonalną i zaufaną położną do noworodków. Nasze położne są wykształcone, pełne pasji, zaangażowania i empatii, które pozwolą Twojemu dziecku rozwijać się we wszystkich sferach życia. W ramach naszego pośrednictwa pracy, to Ty ostatecznie decydujesz o sposobie zatrudnienia i rozliczenia się z położną. Pobieramy prowizję wynoszącą 50% od proponowanego wynagrodzenia położnej. W zamian oferujemy 2-miesięczną gwarancję, która gwarantuje Ci bezpieczeństwo. Jeśli w ciągu tego okresu nie będziesz zadowolony z naszej współpracy bądź jeśli położna zrezygnuje, w ramach pobranej prowizji znajdziemy dla Ciebie kolejną położną. Dodatkowo, oferujemy pełne wsparcie w trakcie współpracy z położną. Będziemy dostępni, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i pomóc Ci w razie potrzeby. Zaufaj opiece Nanny like mum i zapewnij swojemu dziecku najlepsze warunki rozwoju. Skontaktuj się z nami już dzisiaj!

położna do noworodków Gdańsk

położna do noworodków Gdańsk

położna do noworodków Gdańsk

położna do noworodków Gdańsk

położna dla noworodków Gdańsk

położna dla noworodków Gdańsk

położna dla noworodków Gdańsk

położna dla noworodków Gdańsk