Nanny like Mum

Gosposia Warszawa

Potrzebujesz godnej zaufania niani której będziesz mógł  powierzyć w opiece swój największy skarb ? Nanny like mum  pomaga znaleść  profesjonalne, wykształcone ,pełne pasji ,zaangażowania i empatii ciocie które otoczą twoje dziecko opieką, dbając o jego wszechstronny rozwój każdego dnia.

0
Ocena w skali od 1 do 5
0 +
Ponad 40 zadowolonych rodziców
0
Wspaniałych opiekunek

Macierzyństwo nie zawsze jest łatwe, ale z odpowiednim wsparciem może być łatwiejsze

W firmie Nanny like Mum

Proponujemy państwu pośrednictwo pracy w znalezieniu niani. Dzięki niemu to państwo ostatecznie decydują o sposobie zatrudnienia i rozliczenia się między potencjalną nianią. Pobierana jest przez nas prowizja (50%) od proponowanego wynagrodzenia dla niani.

Wliczamy 2 miesięczną gwarancję, która stanowi tarcze bezpieczeństwa. Jeśli przez ten czas nie będą państwo usatysfakcjonowani ze współpracy, bądź jeśli niania zrezygnuje, szukamy kolejnej cioci dla państwa dziecka w ramach pobranej prowizji. Oferujemy pełne wsparcie w trakcie współpracy z nianią.

Prowizja jest jednorazowa.

Płatna w nieoprocentowanych ratach.

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu!

Benefity w naszej agencji

coins nanny like mum

Płatność prowizji w ratach

nanny like brain

Rozwój dziecka

secure like nanny like mum

Bezpieczeństwo

talk to nanny like mum

Mentoring

star like mum

Jakość

Anna Zając
Anna ZającMama małej Ani
Read More
Mogę z całego serca polecić tę firmę! 🙂 Bardzo szybka i sprawna obsługa. Pani Ewa wie dokładnie na co zwrócić swoją uwagę tak by każda strona była zadowlona! Niania, którą nam znalazła okazała się wspaniałą dziewczyną, młoda a jednocześnie pełna matczynej czułości dla naszej córki! Polecam każdemu 🙂
Jolanta Zapart
Jolanta ZapartMama Antosia
Read More
Proces znalezienia niani był niezwykle łatwy i skuteczny. Agencja zapewniła nam szeroki wybór wysoko wykwalifikowanych niań, spośród których mogliśmy wybrać tę, która najlepiej pasowała do naszej rodziny. Znalazłam nianię, która jest nie tylko doświadczona, ale także pełna miłości i zaangażowania w opiekę nad moim dzieckiem. Widzę ogromny postęp w rozwoju mojego malucha i jestem spokojna, wiedząc, że jest w dobrych rękach.
Michał Konik
Michał KonikTata Franka
Read More
Nanny like Mum to profesjonalizm sam w sobie! Długo szukałem odpowiedniej kandydatki jednak żadna nie okazała się wystarczająco opiekuńcza dla mojego syna. Zdecydowałem w końcu zlecić to ekspertom i nie żałuję. Nanny like Mum znalazło mi świetną opiekunkę. Franek codziennie pyta czy dziś przyjdzie jego ulubiona ciocia 🙂
Marta Czerwińska
Marta CzerwińskaMama Tomka
Read More
Zdecydowanie polecam tę agencję niań! Moje doświadczenie z nimi było absolutnie doskonałe. Personel był profesjonalny i troszczył się o każdy szczegół. Znalezienie odpowiedniej niani dla mojego dziecka było łatwe i szybkie. Nianie, które mi zaproponowano, miały wysokie kwalifikacje i były bardzo zaangażowane w opiekę nad moim dzieckiem. Moje obawy związane z oddaniem mojego dziecka w czyjeś ręce szybko się rozwiały, ponieważ zobaczyłam, jak dobrze się bawiło i jak dobrze troszczono się o jego potrzeby.
Alicja Świerczyńska
Alicja ŚwierczyńskaMama bliźniaczek
Read More
Opieka nad bliźniaczkami to duże wyzwanie. Ale nie dla opiekunek tej wspaniałej agencji! Poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Serdecznie polecam tę firmę. Nie mam nic do zarzucenia!
Agnieszka Oksińska
Agnieszka OksińskaMama Neli
Read More
Agencja bardzo dokładnie przeprowadziła proces selekcji, aby dopasować nianię do naszych potrzeb i oczekiwań. Znalazłam nianię, która jest absolutnie wspaniała. Jest pełna ciepła, empatii i wiedzy, a moje dziecko uwielbia z nią spędzać czas. Widzę, jak dobrze się rozwija i jak bezpieczne czuje się pod jej opieką. Agencja dba również o regularne monitorowanie i komunikację, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku. Jestem naprawdę wdzięczna za ich zaangażowanie i polecam tę agencję każdemu rodzicowi, który szuka wysokiej jakości opieki nad dziećmi.
Previous
Next

Nie ma idealnych niań tak samo jak nie ma idealnych ludzi !

Oferujemy usługi profesjonalnej i godnej zaufania gosposi do opieki nad dziećmi. W Nanny like mum znamy wartość Twojego największego skarbu i dlatego jesteśmy tu, aby pomóc Ci znaleźć kochające, pełne pasji, zaangażowania i empatii ciocie. Oferujemy usługi pośrednictwa pracy, wspierając Cię w procesie znalezienia idealnej opiekunki. Potwierdzamy, że decyzja końcowa w sprawie sposobu zatrudnienia i rozliczenia leży zawsze po Twojej stronie.

Nasze wynagrodzenie obejmuje prowizję od propozycji płacy (50%). Do naszych usług dołączamy również 2-miesięczną gwarancję, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo. Jeżeli nie będziesz w pełni zadowolony ze współpracy lub jeśli opiekunka zdecyduje o rezygnacji, szukamy kolejnej odpowiedniej osoby dla Twojego dziecka bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Chcemy zapewnić Ci całościowe wsparcie podczas całego procesu, począwszy od dobrania odpowiedniej gosposi aż po bieżące konsultacje i porady dotyczące współpracy. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się sam, jak bardzo możemy ułatwić to zadanie!

Poszukujesz gosposi dla swojego dziecka, której nie tylko powierzyłbyś swoje pociechy, ale także zaufał jak własnej matce? Z naszą agencją "Nanny like mum", taką osobę znajdziesz szybko i bez żadnych komplikacji.

Oferujemy usługi pośrednictwa w znalezieniu profesjonalnych, wykształconych i pełnych zaangażowania gosposi. Nasi carers to osoby, które swoją pracę traktują z pasją, są pełni empatii a dodatkowo dbają o wszechstronny rozwój twojego dziecka każdego dnia.

Decyzja o wyborze odpowiedniej opiekunki jest zawsze po Twojej stronie. My jedynie ułatwiamy Ci ten proces, prezentując Ci najlepsze kandydatury. Wszystko to za wynagrodzenie równające się 50% kwoty proponowanej gosposi.

Zależy nam na Twoim spokoju i satysfakcji. Dlatego do naszej oferty wliczona jest 2-miesięczna gwarancja tarczy bezpieczeństwa. Jeśli nie będziesz zadowolony ze współpracy lub opiekunka zrezygnuje - zorganizujemy proces rekrutacji od nowa, bez dodatkowych kosztów.

Pamiętaj, że z nami będziesz miał pełne wsparcie w trakcie współpracy z gosposią.

Szukasz zaufanej gosposi do opieki nad Twoim dzieckiem? „Nanny like mum” to miejsce, które Ci w tym pomoże. Oferujemy profesjonalne usługi pośrednictwa pracy w poszukiwaniu doskonałej opiekunki dla Twoich pociech. Nasze niani są wyselekcjonowane pod kątem wykształcenia, pasji, zaangażowania i empatii. Dbamy o to, aby każda z nich mogła otoczyć Twoje dziecko pełną opieką i troską, przyczyniając się do jego wszechstronnego rozwoju każdego dnia.

Za nasze usługi pobieramy prowizję w wysokości 50% od proponowanego wynagrodzenia dla gosposi. W tej kwocie zawarta jest 2-miesięczna gwarancja bezpieczeństwa. Jeśli nie będziesz usatysfakcjonowany ze współpracy lub jeżeli opiekunka zrezygnuje, znajdziemy dla Twojego dziecka nową "ciocię", bez dodatkowych kosztów.

Naszą misją jest zapewnić Wam komfort i bezpieczeństwo - dlatego też oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie współpracy z gosposią. Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynacie poszukiwania idealnej niani, czy też już jesteście w trakcie współpracy - zawsze możecie liczyć na nasze wsparcie. Pamiętaj, że decyzja o tym, kto zaopiekuje się Twoim dzieckiem i na jakich warunkach, zawsze będzie należała tylko i wyłącznie do Ciebie. Dajemy Ci możliwość - Ty podejmujesz decyzje. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszej ofercie.

Szukasz odpowiedniej opieki dla swojego dziecka? Nanny like mum jest do Twojej dyspozycji! Zapewniamy profesjonalne usługi pośrednictwa pracy w znajdowaniu gosposi do dzieci. Nasze nianie to wykształcone i pełne pasji osoby, które z zaangażowaniem i empatią zajmą się twoim największym skarbem. Oferujemy ciocię, która otoczy twoje dziecko wszechstronną opieką i zadba o jego rozwój każdego dnia.

Końcowe słowo należy do ciebie - ostatecznie to ty decydujesz o sposobie zatrudnienia oraz rozliczenia się z potencjalną opiekunką. Nasza prowizja wynosi 50% od proponowanego wynagrodzenia dla gosposi.

Dbamy o twoje bezpieczeństwo, dlatego nasza oferta zawiera 2-miesięczną gwarancję. Jeżeli w tym czasie nie będziesz usatysfakcjonowany z współpracy lub gosposia zrezygnuje, poszukamy dla ciebie kolejnej zaufanej osoby w ramach wcześniej pobranej prowizji.

Gwarantujemy pełne wsparcie w trakcie współpracy z gosposią. Szanujemy twój czas i cenisz sobie spokój? Zwróć się do nas, a my znajdziemy najlepszą opiekunkę dla twojego dziecka!

gosposia Warszawa

gosposia Warszawa

gosposia Warszawa

gosposia Warszawa