Nanny like Mum

Gosposia Sopot

Potrzebujesz godnej zaufania niani której będziesz mógł  powierzyć w opiece swój największy skarb ? Nanny like mum  pomaga znaleść  profesjonalne, wykształcone ,pełne pasji ,zaangażowania i empatii ciocie które otoczą twoje dziecko opieką, dbając o jego wszechstronny rozwój każdego dnia.

0
Ocena w skali od 1 do 5
0 +
Ponad 40 zadowolonych rodziców
0
Wspaniałych opiekunek

Macierzyństwo nie zawsze jest łatwe, ale z odpowiednim wsparciem może być łatwiejsze

W firmie Nanny like Mum

Proponujemy państwu pośrednictwo pracy w znalezieniu niani. Dzięki niemu to państwo ostatecznie decydują o sposobie zatrudnienia i rozliczenia się między potencjalną nianią. Pobierana jest przez nas prowizja (50%) od proponowanego wynagrodzenia dla niani.

Wliczamy 2 miesięczną gwarancję, która stanowi tarcze bezpieczeństwa. Jeśli przez ten czas nie będą państwo usatysfakcjonowani ze współpracy, bądź jeśli niania zrezygnuje, szukamy kolejnej cioci dla państwa dziecka w ramach pobranej prowizji. Oferujemy pełne wsparcie w trakcie współpracy z nianią.

Prowizja jest jednorazowa.

Płatna w nieoprocentowanych ratach.

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu!

Benefity w naszej agencji

coins nanny like mum

Płatność prowizji w ratach

nanny like brain

Rozwój dziecka

secure like nanny like mum

Bezpieczeństwo

talk to nanny like mum

Mentoring

star like mum

Jakość

Anna Zając
Anna ZającMama małej Ani
Read More
Mogę z całego serca polecić tę firmę! 🙂 Bardzo szybka i sprawna obsługa. Pani Ewa wie dokładnie na co zwrócić swoją uwagę tak by każda strona była zadowlona! Niania, którą nam znalazła okazała się wspaniałą dziewczyną, młoda a jednocześnie pełna matczynej czułości dla naszej córki! Polecam każdemu 🙂
Jolanta Zapart
Jolanta ZapartMama Antosia
Read More
Proces znalezienia niani był niezwykle łatwy i skuteczny. Agencja zapewniła nam szeroki wybór wysoko wykwalifikowanych niań, spośród których mogliśmy wybrać tę, która najlepiej pasowała do naszej rodziny. Znalazłam nianię, która jest nie tylko doświadczona, ale także pełna miłości i zaangażowania w opiekę nad moim dzieckiem. Widzę ogromny postęp w rozwoju mojego malucha i jestem spokojna, wiedząc, że jest w dobrych rękach.
Michał Konik
Michał KonikTata Franka
Read More
Nanny like Mum to profesjonalizm sam w sobie! Długo szukałem odpowiedniej kandydatki jednak żadna nie okazała się wystarczająco opiekuńcza dla mojego syna. Zdecydowałem w końcu zlecić to ekspertom i nie żałuję. Nanny like Mum znalazło mi świetną opiekunkę. Franek codziennie pyta czy dziś przyjdzie jego ulubiona ciocia 🙂
Marta Czerwińska
Marta CzerwińskaMama Tomka
Read More
Zdecydowanie polecam tę agencję niań! Moje doświadczenie z nimi było absolutnie doskonałe. Personel był profesjonalny i troszczył się o każdy szczegół. Znalezienie odpowiedniej niani dla mojego dziecka było łatwe i szybkie. Nianie, które mi zaproponowano, miały wysokie kwalifikacje i były bardzo zaangażowane w opiekę nad moim dzieckiem. Moje obawy związane z oddaniem mojego dziecka w czyjeś ręce szybko się rozwiały, ponieważ zobaczyłam, jak dobrze się bawiło i jak dobrze troszczono się o jego potrzeby.
Alicja Świerczyńska
Alicja ŚwierczyńskaMama bliźniaczek
Read More
Opieka nad bliźniaczkami to duże wyzwanie. Ale nie dla opiekunek tej wspaniałej agencji! Poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Serdecznie polecam tę firmę. Nie mam nic do zarzucenia!
Agnieszka Oksińska
Agnieszka OksińskaMama Neli
Read More
Agencja bardzo dokładnie przeprowadziła proces selekcji, aby dopasować nianię do naszych potrzeb i oczekiwań. Znalazłam nianię, która jest absolutnie wspaniała. Jest pełna ciepła, empatii i wiedzy, a moje dziecko uwielbia z nią spędzać czas. Widzę, jak dobrze się rozwija i jak bezpieczne czuje się pod jej opieką. Agencja dba również o regularne monitorowanie i komunikację, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku. Jestem naprawdę wdzięczna za ich zaangażowanie i polecam tę agencję każdemu rodzicowi, który szuka wysokiej jakości opieki nad dziećmi.
Previous
Next

Nie ma idealnych niań tak samo jak nie ma idealnych ludzi !

Oferujemy profesjonalne usługi pośrednictwa pracy w znalezieniu godnej zaufania niani dla Państwa dziecka. Nanny Like Mum to agencja, która pomaga znaleźć wykształcone, pełne pasji, zaangażowane i empatyczne osoby, które będą doskonale Dbają o rozwój i dobrostan Państwa dziecka. Jesteśmy przekonani, że znalezienie odpowiedniej opiekunki to jedno z najważniejszych zadań dla rodziców. Dlatego oferujemy nasze profesjonalne usługi w celu ułatwienia procesu poszukiwania odpowiedniej niani. W naszej ofercie zawiera się pośrednictwo pracy, dzięki któremu to Państwo finalnie decydują o zatrudnieniu i rozliczeniu się z potencjalną nianią. Pobieramy prowizję (50%) od zaproponowanego wynagrodzenia dla niani, co stanowi naszą zapłatę za usługę pośrednictwa. Dodatkowo, oferujemy dwumiesięczną gwarancję, która chroni Państwa i daje poczucie bezpieczeństwa. Jeżeli przez ten czas nie będą Państwo zadowoleni z współpracy lub jeśli niania zrezygnuje, zobowiązujemy się znaleźć kolejną osobę dla Państwa dziecka w ramach pobranej prowizji. Nasza agencja zapewnia pełne wsparcie i doradztwo podczas współpracy z nianią. Służymy pomocą w przypadku wszelkich pytań czy potrzeby rozwiązań. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i powierzenia opieki nad swoim największym skarbem w ręce profesjonalistów. Nasza oferta to agencja pośrednictwa pracy, specjalizująca się w znalezieniu godnych zaufania niań dla dzieci. Współpracujemy tylko z profesjonalnymi, wykształconymi, pełnymi pasji, zaangażowania i empatii niani. Naszym celem jest zaoferowanie opieki, która będzie taka sama jak ta, którą zapewniłaby matka. Proponujemy państwu nasze pośrednictwo w znalezieniu niani dla państwa dziecka. W ramach tej usługi, to państwo ostatecznie decydują o sposobie zatrudnienia i rozliczenia się z wybraną nianią. Nasza agencja pobiera prowizję (50%) od proponowanego wynagrodzenia dla niani. W ramach tej prowizji, zapewniamy również 2-miesięczną gwarancję, która stanowi tarczę bezpieczeństwa. Jeśli w ciągu tego czasu nie będą państwo usatysfakcjonowani ze współpracy lub jeśli niania zrezygnuje, zobowiązujemy się do znalezienia kolejnej cioci dla państwa dziecka, nie pobierając dodatkowych opłat. Oferujemy również pełne wsparcie w trakcie współpracy z nianią. Nasi konsultanci są dostępni, aby pomóc w rozwiązywaniu wszelkich problemów, pytań czy wątpliwości, które mogą się pojawić. Zapewniamy państwu, że każda niania, z którą współpracujemy, zostaje starannie sprawdzona pod kątem referencji, doświadczenia oraz posiadanych kwalifikacji. Chcemy, aby państwa dziecko było w najlepszych rękach i zapewniamy, że nasze nianie spełniają najwyższe standardy opieki i bezpieczeństwa. Jeśli potrzebują państwo godnej zaufania niani, która będzie traktować państwa dziecko jak własne, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Nanny like mum to agencja, która zadba o wszechstronny rozwój państwa dziecka i zapewni mu opiekę pełną miłości i troski, tak jakby było to środowisko rodzinne.

gosposia Sopot

gosposia Sopot

gosposia Sopot

gosposia Sopot