Nanny like Mum

Gosposia Poznań

Potrzebujesz godnej zaufania niani której będziesz mógł  powierzyć w opiece swój największy skarb ? Nanny like mum  pomaga znaleść  profesjonalne, wykształcone ,pełne pasji ,zaangażowania i empatii ciocie które otoczą twoje dziecko opieką, dbając o jego wszechstronny rozwój każdego dnia.

0
Ocena w skali od 1 do 5
0 +
Ponad 40 zadowolonych rodziców
0
Wspaniałych opiekunek

Macierzyństwo nie zawsze jest łatwe, ale z odpowiednim wsparciem może być łatwiejsze

W firmie Nanny like Mum

Proponujemy państwu pośrednictwo pracy w znalezieniu niani. Dzięki niemu to państwo ostatecznie decydują o sposobie zatrudnienia i rozliczenia się między potencjalną nianią. Pobierana jest przez nas prowizja (50%) od proponowanego wynagrodzenia dla niani.

Wliczamy 2 miesięczną gwarancję, która stanowi tarcze bezpieczeństwa. Jeśli przez ten czas nie będą państwo usatysfakcjonowani ze współpracy, bądź jeśli niania zrezygnuje, szukamy kolejnej cioci dla państwa dziecka w ramach pobranej prowizji. Oferujemy pełne wsparcie w trakcie współpracy z nianią.

Prowizja jest jednorazowa.

Płatna w nieoprocentowanych ratach.

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu!

Benefity w naszej agencji

coins nanny like mum

Płatność prowizji w ratach

nanny like brain

Rozwój dziecka

secure like nanny like mum

Bezpieczeństwo

talk to nanny like mum

Mentoring

star like mum

Jakość

Anna Zając
Anna ZającMama małej Ani
Read More
Mogę z całego serca polecić tę firmę! 🙂 Bardzo szybka i sprawna obsługa. Pani Ewa wie dokładnie na co zwrócić swoją uwagę tak by każda strona była zadowlona! Niania, którą nam znalazła okazała się wspaniałą dziewczyną, młoda a jednocześnie pełna matczynej czułości dla naszej córki! Polecam każdemu 🙂
Jolanta Zapart
Jolanta ZapartMama Antosia
Read More
Proces znalezienia niani był niezwykle łatwy i skuteczny. Agencja zapewniła nam szeroki wybór wysoko wykwalifikowanych niań, spośród których mogliśmy wybrać tę, która najlepiej pasowała do naszej rodziny. Znalazłam nianię, która jest nie tylko doświadczona, ale także pełna miłości i zaangażowania w opiekę nad moim dzieckiem. Widzę ogromny postęp w rozwoju mojego malucha i jestem spokojna, wiedząc, że jest w dobrych rękach.
Michał Konik
Michał KonikTata Franka
Read More
Nanny like Mum to profesjonalizm sam w sobie! Długo szukałem odpowiedniej kandydatki jednak żadna nie okazała się wystarczająco opiekuńcza dla mojego syna. Zdecydowałem w końcu zlecić to ekspertom i nie żałuję. Nanny like Mum znalazło mi świetną opiekunkę. Franek codziennie pyta czy dziś przyjdzie jego ulubiona ciocia 🙂
Marta Czerwińska
Marta CzerwińskaMama Tomka
Read More
Zdecydowanie polecam tę agencję niań! Moje doświadczenie z nimi było absolutnie doskonałe. Personel był profesjonalny i troszczył się o każdy szczegół. Znalezienie odpowiedniej niani dla mojego dziecka było łatwe i szybkie. Nianie, które mi zaproponowano, miały wysokie kwalifikacje i były bardzo zaangażowane w opiekę nad moim dzieckiem. Moje obawy związane z oddaniem mojego dziecka w czyjeś ręce szybko się rozwiały, ponieważ zobaczyłam, jak dobrze się bawiło i jak dobrze troszczono się o jego potrzeby.
Alicja Świerczyńska
Alicja ŚwierczyńskaMama bliźniaczek
Read More
Opieka nad bliźniaczkami to duże wyzwanie. Ale nie dla opiekunek tej wspaniałej agencji! Poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Serdecznie polecam tę firmę. Nie mam nic do zarzucenia!
Agnieszka Oksińska
Agnieszka OksińskaMama Neli
Read More
Agencja bardzo dokładnie przeprowadziła proces selekcji, aby dopasować nianię do naszych potrzeb i oczekiwań. Znalazłam nianię, która jest absolutnie wspaniała. Jest pełna ciepła, empatii i wiedzy, a moje dziecko uwielbia z nią spędzać czas. Widzę, jak dobrze się rozwija i jak bezpieczne czuje się pod jej opieką. Agencja dba również o regularne monitorowanie i komunikację, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku. Jestem naprawdę wdzięczna za ich zaangażowanie i polecam tę agencję każdemu rodzicowi, który szuka wysokiej jakości opieki nad dziećmi.
Previous
Next

Nie ma idealnych niań tak samo jak nie ma idealnych ludzi !

Jeśli szukacie godnej zaufania i profesjonalnej niani, która będzie dbać o Wasze dzieci tak jak mama, to Nanny like mum ma idealną ofertę dla Was. Jesteśmy firmą pośrednictwa pracy, która pomoże Wam znaleźć nianię, która spełni Wasze oczekiwania. Nasze nianie są wykształcone, pełne pasji, zaangażowania i empatii, które otoczą Wasze dziecko opieką, a także dbają o jego wszechstronny rozwój każdego dnia. Dajemy Wam możliwość samodzielnego wyboru i zatrudnienia niani, a także ustalenia warunków zatrudnienia i rozliczenia finansowego. Nasza firma pobiera prowizję w wysokości 50% od proponowanego wynagrodzenia dla gosposi. W ramach tej prowizji oferujemy również 2-miesięczną gwarancję, która stanowi tarczę bezpieczeństwa dla Was. Jeśli przez ten czas nie będziesz usatysfakcjonowany/a z pracy niani, lub jeśli niania zrezygnuje, to z pewnością znajdziemy kolejną osobę dla Waszego dziecka, bez żadnych dodatkowych kosztów. Nasza oferta obejmuje pełne wsparcie w trakcie współpracy z nianią. Jesteśmy tu, aby pomóc w razie potrzeby, rozwiązać ewentualne problemy i zapewnić, że Wasze dziecko jest w najlepszych rękach. Zaufaj nam i powierz nam opiekę nad Waszym największym skarbem. Skontaktuj się z nami już dziś, aby poznać nasze dostępne nianie i rozpocząć współpracę! Firma Nanny Like Mum chciałaby zaoferować państwu profesjonalne pośrednictwo pracy w znalezieniu odpowiedniej niani do opieki nad państwa dzieckiem. Jesteśmy przekonani, że każde dziecko zasługuje na najlepszą opiekę, dlatego dołączamy do naszego zespołu tylko wykwalifikowane i doświadczone nianie. Nasze nianie są nie tylko wykształcone, ale również pełne pasji, zaangażowania i empatii, co gwarantuje, że wasze dziecko będzie otoczone troskliwą opieką i będzie rozwijać się wszechstronnie każdego dnia. Proponowane przez nas pośrednictwo pracy pozwoli państwu na finalne decydowanie o zatrudnieniu i rozliczeniu się z potencjalną nianią. Pobieramy prowizję w wysokości 50% od proponowanego wynagrodzenia dla gosposi. Jednak wliczamy również 2-miesięczną gwarancję, która stanowi tarczę bezpieczeństwa dla państwa. Jeżeli w ciągu tego czasu nie będziecie państwo usatysfakcjonowani ze współpracy z nianią lub jeżeli niania zrezygnuje, zaoferujemy państwu kolejną kandydatkę w ramach już pobranej prowizji. Wspieramy państwa również na każdym etapie współpracy z naszymi nianiami, zapewniając pełne wsparcie i odpowiedzi na wszystkie pytania czy wątpliwości. Jeżeli szukają państwo godnej zaufania niani, pełnej pasji do opieki nad dziećmi i profesjonalizmu, to Nanny Like Mum jest odpowiednim wyborem. Skontaktujcie się z nami już teraz, abyśmy mogli dopasować odpowiednią nianię do potrzeb państwa i waszego dziecka.

gosposia Poznań

gosposia Poznań

gosposia Poznań

gosposia Poznań