Nanny like Mum

Gosposia Łódź

Potrzebujesz godnej zaufania niani której będziesz mógł  powierzyć w opiece swój największy skarb ? Nanny like mum  pomaga znaleść  profesjonalne, wykształcone ,pełne pasji ,zaangażowania i empatii ciocie które otoczą twoje dziecko opieką, dbając o jego wszechstronny rozwój każdego dnia.

0
Ocena w skali od 1 do 5
0 +
Ponad 40 zadowolonych rodziców
0
Wspaniałych opiekunek

Macierzyństwo nie zawsze jest łatwe, ale z odpowiednim wsparciem może być łatwiejsze

W firmie Nanny like Mum

Proponujemy państwu pośrednictwo pracy w znalezieniu niani. Dzięki niemu to państwo ostatecznie decydują o sposobie zatrudnienia i rozliczenia się między potencjalną nianią. Pobierana jest przez nas prowizja (50%) od proponowanego wynagrodzenia dla niani.

Wliczamy 2 miesięczną gwarancję, która stanowi tarcze bezpieczeństwa. Jeśli przez ten czas nie będą państwo usatysfakcjonowani ze współpracy, bądź jeśli niania zrezygnuje, szukamy kolejnej cioci dla państwa dziecka w ramach pobranej prowizji. Oferujemy pełne wsparcie w trakcie współpracy z nianią.

Prowizja jest jednorazowa.

Płatna w nieoprocentowanych ratach.

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu!

Benefity w naszej agencji

coins nanny like mum

Płatność prowizji w ratach

nanny like brain

Rozwój dziecka

secure like nanny like mum

Bezpieczeństwo

talk to nanny like mum

Mentoring

star like mum

Jakość

Anna Zając
Anna ZającMama małej Ani
Read More
Mogę z całego serca polecić tę firmę! 🙂 Bardzo szybka i sprawna obsługa. Pani Ewa wie dokładnie na co zwrócić swoją uwagę tak by każda strona była zadowlona! Niania, którą nam znalazła okazała się wspaniałą dziewczyną, młoda a jednocześnie pełna matczynej czułości dla naszej córki! Polecam każdemu 🙂
Jolanta Zapart
Jolanta ZapartMama Antosia
Read More
Proces znalezienia niani był niezwykle łatwy i skuteczny. Agencja zapewniła nam szeroki wybór wysoko wykwalifikowanych niań, spośród których mogliśmy wybrać tę, która najlepiej pasowała do naszej rodziny. Znalazłam nianię, która jest nie tylko doświadczona, ale także pełna miłości i zaangażowania w opiekę nad moim dzieckiem. Widzę ogromny postęp w rozwoju mojego malucha i jestem spokojna, wiedząc, że jest w dobrych rękach.
Michał Konik
Michał KonikTata Franka
Read More
Nanny like Mum to profesjonalizm sam w sobie! Długo szukałem odpowiedniej kandydatki jednak żadna nie okazała się wystarczająco opiekuńcza dla mojego syna. Zdecydowałem w końcu zlecić to ekspertom i nie żałuję. Nanny like Mum znalazło mi świetną opiekunkę. Franek codziennie pyta czy dziś przyjdzie jego ulubiona ciocia 🙂
Marta Czerwińska
Marta CzerwińskaMama Tomka
Read More
Zdecydowanie polecam tę agencję niań! Moje doświadczenie z nimi było absolutnie doskonałe. Personel był profesjonalny i troszczył się o każdy szczegół. Znalezienie odpowiedniej niani dla mojego dziecka było łatwe i szybkie. Nianie, które mi zaproponowano, miały wysokie kwalifikacje i były bardzo zaangażowane w opiekę nad moim dzieckiem. Moje obawy związane z oddaniem mojego dziecka w czyjeś ręce szybko się rozwiały, ponieważ zobaczyłam, jak dobrze się bawiło i jak dobrze troszczono się o jego potrzeby.
Alicja Świerczyńska
Alicja ŚwierczyńskaMama bliźniaczek
Read More
Opieka nad bliźniaczkami to duże wyzwanie. Ale nie dla opiekunek tej wspaniałej agencji! Poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Serdecznie polecam tę firmę. Nie mam nic do zarzucenia!
Agnieszka Oksińska
Agnieszka OksińskaMama Neli
Read More
Agencja bardzo dokładnie przeprowadziła proces selekcji, aby dopasować nianię do naszych potrzeb i oczekiwań. Znalazłam nianię, która jest absolutnie wspaniała. Jest pełna ciepła, empatii i wiedzy, a moje dziecko uwielbia z nią spędzać czas. Widzę, jak dobrze się rozwija i jak bezpieczne czuje się pod jej opieką. Agencja dba również o regularne monitorowanie i komunikację, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku. Jestem naprawdę wdzięczna za ich zaangażowanie i polecam tę agencję każdemu rodzicowi, który szuka wysokiej jakości opieki nad dziećmi.
Previous
Next

Nie ma idealnych niań tak samo jak nie ma idealnych ludzi !

Jeśli szukacie godnej zaufania i profesjonalnej niani, która będzie traktować Wasze dziecko jak własne, to Nanny like mum jest właśnie dla Was! Nasza agencja oferuje pośrednictwo pracy w znalezieniu idealnej niani dla Waszej rodziny. Nasze nianie są wykształcone, pełne pasji, zaangażowania i empatii. Zadbają one o wszechstronny rozwój Waszego dziecka każdego dnia. Działamy w trosce o Wasze bezpieczeństwo i satysfakcję, dlatego proponujemy 2-miesięczną gwarancję, która stanowi tarczę bezpieczeństwa. Jeżeli przez ten czas nie będziecie Państwo usatysfakcjonowani ze współpracy z nianią, bądź jeśli niania zrezygnuje, zaoferujemy Wam kolejną perfekcyjną kandydatkę bez dodatkowych kosztów. Jako agencja pobieramy prowizję w wysokości 50% od proponowanego wynagrodzenia dla gosposi. To Państwo ostatecznie decydują o sposobie zatrudnienia i rozliczenia z nianią. Zapewniamy pełne wsparcie w trakcie współpracy, abyście czuli się bezpieczni i zadowoleni. Dajcie nam szansę, a pomożemy Wam znaleźć wymarzoną nianię, która będzie dla Waszej rodziny prawdziwym skarbem. Skontaktujcie się z nami już teraz, a z przyjemnością pomożemy Wam rozpocząć nową przygodę opieki nad Waszym dzieckiem. Oferujemy usługi pośrednictwa pracy w znalezieniu profesjonalnej i godnej zaufania niani dla Państwa dziecka. Nasz zespół Nanny like mum skupia się na znajdowaniu wykształconych, pełnych pasji, zaangażowanych i empatycznych opiekunek, które będą dbać o wszechstronny rozwój Państwa dziecka każdego dnia. Jako agencja pośrednictwa pracy, dajemy Państwu pełną kontrolę nad procesem zatrudniania niani. To Państwo ostatecznie decydują o sposobie zatrudnienia i rozliczenia się z potencjalną nianią. Pobieramy prowizję w wysokości 50% od proponowanego wynagrodzenia dla niani, aby pokryć nasze koszty pośrednictwa. Aby Państwo poczuli się pewniej, oferujemy 2-miesięczną gwarancję, która stanowi tarczę bezpieczeństwa. Jeśli w ciągu tego czasu nie będą Państwo zadowoleni z naszej współpracy lub jeśli niania zrezygnuje, jesteśmy gotowi znaleźć kolejną opiekunkę dla Państwa dziecka bez dodatkowych opłat. Nasze wsparcie nie kończy się na znalezieniu odpowiedniej niani. Oferujemy pełne wsparcie w trakcie trwania współpracy z gosposią. Będziemy dostępni dla Państwa, aby pomóc w rozwiązaniu wszelkich problemów lub odpowiedzieć na pytania, jakie mogą się pojawić. Zaufaj nam i oddaj w nasze ręce opiekę nad swoim największym skarbem. Skontaktuj się z nami już dziś, a pomożemy znaleźć idealną nianię dla Państwa dziecka.

gosposia Łódź

gosposia Łódź

gosposia Łódź

gosposia Łódź