Nanny like Mum

Opiekunka do dziecka Warszawa

Potrzebujesz godnej zaufania niani której będziesz mógł  powierzyć w opiece swój największy skarb ? Nanny like mum  pomaga znaleść  profesjonalne, wykształcone ,pełne pasji ,zaangażowania i empatii ciocie które otoczą twoje dziecko opieką, dbając o jego wszechstronny rozwój każdego dnia.

0
Ocena w skali od 1 do 5
0 +
Ponad 40 zadowolonych rodziców
0
Wspaniałych opiekunek

Macierzyństwo nie zawsze jest łatwe, ale z odpowiednim wsparciem może być łatwiejsze

W firmie Nanny like Mum

Proponujemy państwu pośrednictwo pracy w znalezieniu niani. Dzięki niemu to państwo ostatecznie decydują o sposobie zatrudnienia i rozliczenia się między potencjalną nianią. Pobierana jest przez nas prowizja (50%) od proponowanego wynagrodzenia dla niani.

Wliczamy 2 miesięczną gwarancję, która stanowi tarcze bezpieczeństwa. Jeśli przez ten czas nie będą państwo usatysfakcjonowani ze współpracy, bądź jeśli niania zrezygnuje, szukamy kolejnej cioci dla państwa dziecka w ramach pobranej prowizji. Oferujemy pełne wsparcie w trakcie współpracy z nianią.

Prowizja jest jednorazowa.

Płatna w nieoprocentowanych ratach.

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu!

Benefity w naszej agencji

coins nanny like mum

Płatność prowizji w ratach

nanny like brain

Rozwój dziecka

secure like nanny like mum

Bezpieczeństwo

talk to nanny like mum

Mentoring

star like mum

Jakość

Anna Zając
Anna ZającMama małej Ani
Read More
Mogę z całego serca polecić tę firmę! 🙂 Bardzo szybka i sprawna obsługa. Pani Ewa wie dokładnie na co zwrócić swoją uwagę tak by każda strona była zadowlona! Niania, którą nam znalazła okazała się wspaniałą dziewczyną, młoda a jednocześnie pełna matczynej czułości dla naszej córki! Polecam każdemu 🙂
Jolanta Zapart
Jolanta ZapartMama Antosia
Read More
Proces znalezienia niani był niezwykle łatwy i skuteczny. Agencja zapewniła nam szeroki wybór wysoko wykwalifikowanych niań, spośród których mogliśmy wybrać tę, która najlepiej pasowała do naszej rodziny. Znalazłam nianię, która jest nie tylko doświadczona, ale także pełna miłości i zaangażowania w opiekę nad moim dzieckiem. Widzę ogromny postęp w rozwoju mojego malucha i jestem spokojna, wiedząc, że jest w dobrych rękach.
Michał Konik
Michał KonikTata Franka
Read More
Nanny like Mum to profesjonalizm sam w sobie! Długo szukałem odpowiedniej kandydatki jednak żadna nie okazała się wystarczająco opiekuńcza dla mojego syna. Zdecydowałem w końcu zlecić to ekspertom i nie żałuję. Nanny like Mum znalazło mi świetną opiekunkę. Franek codziennie pyta czy dziś przyjdzie jego ulubiona ciocia 🙂
Marta Czerwińska
Marta CzerwińskaMama Tomka
Read More
Zdecydowanie polecam tę agencję niań! Moje doświadczenie z nimi było absolutnie doskonałe. Personel był profesjonalny i troszczył się o każdy szczegół. Znalezienie odpowiedniej niani dla mojego dziecka było łatwe i szybkie. Nianie, które mi zaproponowano, miały wysokie kwalifikacje i były bardzo zaangażowane w opiekę nad moim dzieckiem. Moje obawy związane z oddaniem mojego dziecka w czyjeś ręce szybko się rozwiały, ponieważ zobaczyłam, jak dobrze się bawiło i jak dobrze troszczono się o jego potrzeby.
Alicja Świerczyńska
Alicja ŚwierczyńskaMama bliźniaczek
Read More
Opieka nad bliźniaczkami to duże wyzwanie. Ale nie dla opiekunek tej wspaniałej agencji! Poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Serdecznie polecam tę firmę. Nie mam nic do zarzucenia!
Agnieszka Oksińska
Agnieszka OksińskaMama Neli
Read More
Agencja bardzo dokładnie przeprowadziła proces selekcji, aby dopasować nianię do naszych potrzeb i oczekiwań. Znalazłam nianię, która jest absolutnie wspaniała. Jest pełna ciepła, empatii i wiedzy, a moje dziecko uwielbia z nią spędzać czas. Widzę, jak dobrze się rozwija i jak bezpieczne czuje się pod jej opieką. Agencja dba również o regularne monitorowanie i komunikację, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku. Jestem naprawdę wdzięczna za ich zaangażowanie i polecam tę agencję każdemu rodzicowi, który szuka wysokiej jakości opieki nad dziećmi.
Previous
Next

Nie ma idealnych niań tak samo jak nie ma idealnych ludzi !

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie pośrednictwa pracy, specjalizując się w znalezieniu profesjonalnej, wykształconej, pełnej pasji i zaangażowania opiekunki do dzieci. Nasza firma, Nanny Like Mum, oferuje pomoc w znalezieniu odpowiedniej osoby, którą będzie można zaufać opiece nad swoim największym skarbem - Twoim dzieckiem. Nasze opiekunki są wyjątkowo empatyczne i z pełnym zaangażowaniem dbają o wszechstronny rozwój Twojego dziecka na co dzień. W ramach naszych usług ostateczną decyzję o sposobie zatrudnienia i rozliczenia się między potencjalną opiekunką dla dziecka podejmują Państwo. Nasza prowizja wynosi 50% od proponowanego wynagrodzenia dla opiekunki. Ta kwota obejmuje gwarancję na dwa miesiące – jeśli z jakiegoś powodu współpraca okaże się niesatysfakcjonująca lub opiekunka zrezygnuje z pracy, natychmiast rozpoczynamy poszukiwanie nowej kandydatki w ramach pobranej wcześniej prowizji. Zapewniamy pełne wsparcie podczas całego procesu oraz w trakcie współpracy z wybraną opiekunką, aby zapewnić bezpieczeństwo i spokój dla Ciebie i Twojej rodziny. Skontaktuj się z nami teraz, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i rozpocząć poszukiwanie idealnej opiekunki dla Twojego dziecka.

W naszej ofercie znajdziecie państwo solidną i profesjonalną pomoc w znalezieniu idealnej opiekunki dla Państwa dziecka. Jesteśmy New like mum, agencją specjalizującą się w poszukiwaniu wysoce wykwalifikowanych, pełnych pasji i empatii opiekunek. Naszym priorytetem jest zapewnienie bezpiecznego oraz rozwijającego środowiska dla Państwa malucha. Nasza oferta obejmuje: - Pośrednictwo w znalezieniu odpowiedniej opiekunki; - Pełną kontrolę nad procesem zatrudnienia i rozliczenia się z opiekunką; - Pobranie 50% prowizji od wynagrodzenia proponowanego dla opiekunki; - Dwumiesięczną gwarancję na usługi opiekunki - jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie będą Państwo zadowoleni ze współpracy lub opiekunka zrezygnuje, poszukamy nowej osób do opieki nad Państwa dzieckiem w ramach już pobranej prowizji. Gwarantujemy pełne wsparcie na każdym etapie współpracy. Jeżeli cenicie Państwo profesjonalizm, zaangażowanie i empatię w opiece nad najmłodszymi, jesteśmy do Waszej dyspozycji! Skontaktujcie się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie.

Chcesz powierzyć opiekę nad swoim skarbem osobie godnej zaufania? Z nami odnajdziesz wykształconą, pełną pasji, zaangażowaną i empatyczną opiekunkę, która zadba o wszechstronny rozwój Twojego dziecka każdego dnia. Firma Nanny like mum oferuje usługi pośrednictwa w znalezieniu idealnej opiekunki dla Twojego dziecka. Dzięki naszym usługom to Wy podejmujecie decyzję o zatrudnieniu oraz rozliczeniu się z potencjalną opcją. Wiążemy się z tym kosztem prowizji wynoszącej 50% od proponowanego wynagrodzenia dla opiekunki. W ramach tej kwoty zapewniamy jednak dwumiesięczną gwarancję. Jeśli z jakiegokolwiek powodu współpraca nie będzie układała się w odpowiedni sposób lub opiekunka zdecyduje się odejść, znajdziemy dla Waszego dziecka nową ciocię bez żadnych dodatkowych kosztów. Zapewniamy pełne wsparcie w całym procesie szukania, a także podczas trwania umowy z opiekunką. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się spokojem wiedząc, że Twoje dziecko jest w dobrych rękach!

Oferta serwisu "Nanny like mum" na pośrednictwo pracy w znalezieniu idealnej opiekunki dla Twojego dziecka.

Zatrudniając opiekunkę przez nasz serwis, masz pewność, że będzie ona profesjonalna, wykształcona, pełna pasji, zaangażowania i empatii. Nasi specjaliści dokonują starannego doboru kandydatek, by zapewnić Ci najlepszą opiekuńczą 'ciocię' dla Twojego malucha.

Oferujemy Ci kontrolę nad całym procesem - to Ty ostatecznie decydujesz o sposobie zatrudnienia i rozliczasz się bezpośrednio z wybraną opiekunką. My pobieramy jedynie prowizję wynoszącą 50% od jej wynagrodzenia. Ponadto w ramach tej prowizji zapewniamy 2-miesięczną gwarancję bezpieczeństwa - jeśli nie będziesz zadowolony ze współpracy lub jeśli opiekunka zrezygnuje, znajdziemy dla Ciebie kolejną kandydatkę bez dodatkowych opłat.

Przez cały czas współpracy dostarczamy Ci pełne wsparcie i jesteśmy do Twojej dyspozycji na wszelkie pytania i wątpliwości.

Decydując się na nasze usługi, możesz być spokojny o swoje dziecko - wiemy jak ważne jest dla Ciebie jego bezpieczeństwo i wszechstronny rozwój.

Pozwól nam pomóc Ci znaleźć opiekunkę, której z chęcią powierzysz swój największy skarb.

agencja opiekunek Warszawa

opiekunki do dziecka Warszawa

opiekunki do dzieci Warszawa

opiekunka do dziecka Warszawa

opiekunka do dzieci Warszawaagencja opiekunek Warszawa

opiekunki do dziecka Warszawa

opiekunki do dzieci Warszawa

opiekunka do dziecka Warszawa

opiekunka do dzieci Warszawaagencja opiekunek Warszawa

opiekunki do dziecka Warszawa

opiekunki do dzieci Warszawa

opiekunka do dziecka Warszawa

opiekunka do dzieci Warszawaagencja opiekunek Warszawa
opiekunki do dziecka Warszawa
opiekunki do dzieci Warszawa
opiekunka do dziecka Warszawa
opiekunka do dzieci Warszawa