Nanny like Mum

Opiekunka do dziecka Gdańsk

Potrzebujesz godnej zaufania niani której będziesz mógł  powierzyć w opiece swój największy skarb ? Nanny like mum  pomaga znaleść  profesjonalne, wykształcone ,pełne pasji ,zaangażowania i empatii ciocie które otoczą twoje dziecko opieką, dbając o jego wszechstronny rozwój każdego dnia.

0
Ocena w skali od 1 do 5
0 +
Ponad 40 zadowolonych rodziców
0
Wspaniałych opiekunek

Macierzyństwo nie zawsze jest łatwe, ale z odpowiednim wsparciem może być łatwiejsze

W firmie Nanny like Mum

Proponujemy państwu pośrednictwo pracy w znalezieniu niani. Dzięki niemu to państwo ostatecznie decydują o sposobie zatrudnienia i rozliczenia się między potencjalną nianią. Pobierana jest przez nas prowizja (50%) od proponowanego wynagrodzenia dla niani.

Wliczamy 2 miesięczną gwarancję, która stanowi tarcze bezpieczeństwa. Jeśli przez ten czas nie będą państwo usatysfakcjonowani ze współpracy, bądź jeśli niania zrezygnuje, szukamy kolejnej cioci dla państwa dziecka w ramach pobranej prowizji. Oferujemy pełne wsparcie w trakcie współpracy z nianią.

Prowizja jest jednorazowa.

Płatna w nieoprocentowanych ratach.

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu!

Benefity w naszej agencji

coins nanny like mum

Płatność prowizji w ratach

nanny like brain

Rozwój dziecka

secure like nanny like mum

Bezpieczeństwo

talk to nanny like mum

Mentoring

star like mum

Jakość

Anna Zając
Anna ZającMama małej Ani
Read More
Mogę z całego serca polecić tę firmę! 🙂 Bardzo szybka i sprawna obsługa. Pani Ewa wie dokładnie na co zwrócić swoją uwagę tak by każda strona była zadowlona! Niania, którą nam znalazła okazała się wspaniałą dziewczyną, młoda a jednocześnie pełna matczynej czułości dla naszej córki! Polecam każdemu 🙂
Jolanta Zapart
Jolanta ZapartMama Antosia
Read More
Proces znalezienia niani był niezwykle łatwy i skuteczny. Agencja zapewniła nam szeroki wybór wysoko wykwalifikowanych niań, spośród których mogliśmy wybrać tę, która najlepiej pasowała do naszej rodziny. Znalazłam nianię, która jest nie tylko doświadczona, ale także pełna miłości i zaangażowania w opiekę nad moim dzieckiem. Widzę ogromny postęp w rozwoju mojego malucha i jestem spokojna, wiedząc, że jest w dobrych rękach.
Michał Konik
Michał KonikTata Franka
Read More
Nanny like Mum to profesjonalizm sam w sobie! Długo szukałem odpowiedniej kandydatki jednak żadna nie okazała się wystarczająco opiekuńcza dla mojego syna. Zdecydowałem w końcu zlecić to ekspertom i nie żałuję. Nanny like Mum znalazło mi świetną opiekunkę. Franek codziennie pyta czy dziś przyjdzie jego ulubiona ciocia 🙂
Marta Czerwińska
Marta CzerwińskaMama Tomka
Read More
Zdecydowanie polecam tę agencję niań! Moje doświadczenie z nimi było absolutnie doskonałe. Personel był profesjonalny i troszczył się o każdy szczegół. Znalezienie odpowiedniej niani dla mojego dziecka było łatwe i szybkie. Nianie, które mi zaproponowano, miały wysokie kwalifikacje i były bardzo zaangażowane w opiekę nad moim dzieckiem. Moje obawy związane z oddaniem mojego dziecka w czyjeś ręce szybko się rozwiały, ponieważ zobaczyłam, jak dobrze się bawiło i jak dobrze troszczono się o jego potrzeby.
Alicja Świerczyńska
Alicja ŚwierczyńskaMama bliźniaczek
Read More
Opieka nad bliźniaczkami to duże wyzwanie. Ale nie dla opiekunek tej wspaniałej agencji! Poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Serdecznie polecam tę firmę. Nie mam nic do zarzucenia!
Agnieszka Oksińska
Agnieszka OksińskaMama Neli
Read More
Agencja bardzo dokładnie przeprowadziła proces selekcji, aby dopasować nianię do naszych potrzeb i oczekiwań. Znalazłam nianię, która jest absolutnie wspaniała. Jest pełna ciepła, empatii i wiedzy, a moje dziecko uwielbia z nią spędzać czas. Widzę, jak dobrze się rozwija i jak bezpieczne czuje się pod jej opieką. Agencja dba również o regularne monitorowanie i komunikację, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku. Jestem naprawdę wdzięczna za ich zaangażowanie i polecam tę agencję każdemu rodzicowi, który szuka wysokiej jakości opieki nad dziećmi.
Previous
Next

Nie ma idealnych niań tak samo jak nie ma idealnych ludzi !

Firma Nanny like mum oferuje profesjonalne pośrednictwo pracy w znalezieniu godnej zaufania opiekunki do dziecka. Naszym celem jest zapewnienie Państwu najlepszych warunków opieki dla Waszego dziecka. Współpracujemy z wykształconymi, pełnymi pasji, zaangażowania i empatii ciociami, które zagwarantują wszechstronny rozwój Waszego dziecka każdego dnia. Podczas korzystania z naszych usług, to Państwo ostatecznie decydują o sposobie zatrudnienia i rozliczenia się z potencjalną nianią. Pobieramy jednorazową prowizję w wysokości 50% proponowanego wynagrodzenia dla opiekunki. W ramach tej prowizji zapewniamy również 2-miesięczną gwarancję, która stanowi tarczę bezpieczeństwa dla Państwa rodziny. Jeżeli w ciągu tych dwóch miesięcy nie będą Państwo usatysfakcjonowani ze współpracy lub jeśli niania zrezygnuje, to zobowiązujemy się znaleźć kolejną ciocię dla Państwa dziecka bez dodatkowych kosztów. Nanny like mum zapewnia pełne wsparcie podczas trwania współpracy z opiekunką, aby zapewnić Państwu spokój i pewność, że Wasze dziecko jest w dobrych rękach. Skontaktuj się z nami już dziś, abyśmy mogli pomóc Ci znaleźć idealną nianię, która spełni wszystkie Wasze oczekiwania. Poszukujesz godnej zaufania i kompetentnej osoby, która zadba o Twoje największe skarby? Nanny like mum to profesjonalna agencja, która pomoże Ci znaleźć idealną nianię dla Twojego dziecka. Współpracujemy z wykwalifikowanymi, zaangażowanymi i pełnymi empatii nianiami, które nie tylko zadbać o Twoje dziecko, ale również dbają o jego wszechstronny rozwój. Nasze nianie są wykształcone i pasjonują się pracą z dziećmi. Oferujemy państwu pełne pośrednictwo w procesie znalezienia odpowiedniej opiekunki. To Państwo ostatecznie decydują o sposobie zatrudnienia i rozliczaniu się z opiekunką. Nasza agencja pobiera jedynie prowizję w wysokości 50% od proponowanego wynagrodzenia dla niań. Jednak to nie wszystko – wliczamy dwumiesięczną gwarancję, która stanowi tarczę bezpieczeństwa. Jeżeli przez ten okres nie będą państwo usatysfakcjonowani ze współpracy, bądź jeśli niania zrezygnuje, szukamy kolejnej opiekunki dla państwa dziecka w ramach pobranej prowizji. Jesteśmy tu po to, aby zapewnić państwu pełne wsparcie w trakcie współpracy z opiekunką. Jeśli szukasz niani, która zadba o Twój największy skarb z miłością, zaangażowaniem i profesjonalizmem, skorzystaj z usług naszej agencji - Nanny like mum. Zaufaj nam, aby znaleźć idealną opiekunkę do dziecka.

agencja opiekunek Gdańsk

opiekunki do dziecka Gdańsk

opiekunki do dzieci Gdańsk

opiekunka do dziecka Gdańsk

opiekunka do dzieci Gdańskagencja opiekunek Gdańsk

opiekunki do dziecka Gdańsk

opiekunki do dzieci Gdańsk

opiekunka do dziecka Gdańsk

opiekunka do dzieci Gdańskagencja opiekunek Gdańsk

opiekunki do dziecka Gdańsk

opiekunki do dzieci Gdańsk

opiekunka do dziecka Gdańsk

opiekunka do dzieci Gdańskagencja opiekunek Gdańsk
opiekunki do dziecka Gdańsk
opiekunki do dzieci Gdańsk
opiekunka do dziecka Gdańsk
opiekunka do dzieci Gdańsk