Nanny like Mum

Agencja niań Gdynia

Potrzebujesz godnej zaufania niani której będziesz mógł  powierzyć w opiece swój największy skarb ? Nanny like mum  pomaga znaleść  profesjonalne, wykształcone ,pełne pasji ,zaangażowania i empatii ciocie które otoczą twoje dziecko opieką, dbając o jego wszechstronny rozwój każdego dnia.

0
Ocena w skali od 1 do 5
0 +
Ponad 40 zadowolonych rodziców
0
Wspaniałych opiekunek

Macierzyństwo nie zawsze jest łatwe, ale z odpowiednim wsparciem może być łatwiejsze

W firmie Nanny like Mum

Proponujemy państwu pośrednictwo pracy w znalezieniu niani. Dzięki niemu to państwo ostatecznie decydują o sposobie zatrudnienia i rozliczenia się między potencjalną nianią.

Wliczamy 2 miesięczną gwarancję, która stanowi tarcze bezpieczeństwa. Jeśli przez ten czas nie będą państwo usatysfakcjonowani ze współpracy, bądź jeśli niania zrezygnuje, szukamy kolejnej cioci dla państwa dziecka w ramach pobranej prowizji. Oferujemy pełne wsparcie w trakcie współpracy z nianią.

Prowizja jest jednorazowa.

Płatna w nieoprocentowanych ratach.

Płatna po wykonaniu zlecenia.

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu!

Benefity w naszej agencji

coins nanny like mum

Płatność prowizji w ratach

nanny like brain

Rozwój dziecka

secure like nanny like mum

Bezpieczeństwo

talk to nanny like mum

Mentoring

star like mum

Jakość

Anna Zając
Anna ZającMama małej Ani
Read More
Mogę z całego serca polecić tę firmę! 🙂 Bardzo szybka i sprawna obsługa. Pani Ewa wie dokładnie na co zwrócić swoją uwagę tak by każda strona była zadowlona! Niania, którą nam znalazła okazała się wspaniałą dziewczyną, młoda a jednocześnie pełna matczynej czułości dla naszej córki! Polecam każdemu 🙂
Jolanta Zapart
Jolanta ZapartMama Antosia
Read More
Proces znalezienia niani był niezwykle łatwy i skuteczny. Agencja zapewniła nam szeroki wybór wysoko wykwalifikowanych niań, spośród których mogliśmy wybrać tę, która najlepiej pasowała do naszej rodziny. Znalazłam nianię, która jest nie tylko doświadczona, ale także pełna miłości i zaangażowania w opiekę nad moim dzieckiem. Widzę ogromny postęp w rozwoju mojego malucha i jestem spokojna, wiedząc, że jest w dobrych rękach.
Michał Konik
Michał KonikTata Franka
Read More
Nanny like Mum to profesjonalizm sam w sobie! Długo szukałem odpowiedniej kandydatki jednak żadna nie okazała się wystarczająco opiekuńcza dla mojego syna. Zdecydowałem w końcu zlecić to ekspertom i nie żałuję. Nanny like Mum znalazło mi świetną opiekunkę. Franek codziennie pyta czy dziś przyjdzie jego ulubiona ciocia 🙂
Marta Czerwińska
Marta CzerwińskaMama Tomka
Read More
Zdecydowanie polecam tę agencję niań! Moje doświadczenie z nimi było absolutnie doskonałe. Personel był profesjonalny i troszczył się o każdy szczegół. Znalezienie odpowiedniej niani dla mojego dziecka było łatwe i szybkie. Nianie, które mi zaproponowano, miały wysokie kwalifikacje i były bardzo zaangażowane w opiekę nad moim dzieckiem. Moje obawy związane z oddaniem mojego dziecka w czyjeś ręce szybko się rozwiały, ponieważ zobaczyłam, jak dobrze się bawiło i jak dobrze troszczono się o jego potrzeby.
Alicja Świerczyńska
Alicja ŚwierczyńskaMama bliźniaczek
Read More
Opieka nad bliźniaczkami to duże wyzwanie. Ale nie dla opiekunek tej wspaniałej agencji! Poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Serdecznie polecam tę firmę. Nie mam nic do zarzucenia!
Agnieszka Oksińska
Agnieszka OksińskaMama Neli
Read More
Agencja bardzo dokładnie przeprowadziła proces selekcji, aby dopasować nianię do naszych potrzeb i oczekiwań. Znalazłam nianię, która jest absolutnie wspaniała. Jest pełna ciepła, empatii i wiedzy, a moje dziecko uwielbia z nią spędzać czas. Widzę, jak dobrze się rozwija i jak bezpieczne czuje się pod jej opieką. Agencja dba również o regularne monitorowanie i komunikację, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku. Jestem naprawdę wdzięczna za ich zaangażowanie i polecam tę agencję każdemu rodzicowi, który szuka wysokiej jakości opieki nad dziećmi.
Previous
Next

Nie ma idealnych niań tak samo jak nie ma idealnych ludzi !

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej agencji niań - Nanny like mum. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie godnej zaufania niani, która zapewni Twojemu dziecku najlepszą opiekę. Dlatego dbamy o to, by znaleźć dla Ciebie profesjonalną, wykształconą i pełną pasji nianię, która będzie pełna zaangażowania oraz empatii w codziennej opiece nad Twoim dzieckiem. Nasza agencja oferuje pośrednictwo pracy w znalezieniu odpowiedniej niani. To Ty ostatecznie decydujesz o sposobie zatrudnienia i rozliczenia się z nią. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad tym, jak będzie wyglądała Wasza współpraca. Jako dodatkowe zabezpieczenie, oferujemy 2-miesięczną gwarancję, która stanowi tarczę bezpieczeństwa dla Ciebie. Jeśli w ciągu tego czasu nie będziesz usatysfakcjonowany/a z pracy niani lub jeśli niania zrezygnuje, to my z chęcią pomożemy Ci znaleźć kolejną odpowiednią osobę do opieki nad Twoim dzieckiem, bez dodatkowych opłat. Ponadto, zapewniamy pełne wsparcie w trakcie całej współpracy z nianią. Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc i doradztwo, aby zapewnić jak najlepszą opiekę dla Twojego dziecka. Skontaktuj się z nami już teraz, abyśmy mogli pomóc Ci znaleźć idealną nianię dla Twojego największego skarbu. Oferta agencji niań "Nanny like mum" skierowana jest do rodziców poszukujących godnych zaufania, profesjonalnych i kochających niani dla swoich dzieci. Naszym celem jest pomoc w znalezieniu niani, która spełnia wszystkie oczekiwania i potrzeby rodziny. Nasi pracownicy dokładnie sprawdzają kandydatki, dbając o to, aby były wykształcone, pełne pasji, zaangażowania i empatii. Liczymy na to, że ciocie, które znajdziemy, będą dbać o wszechstronny rozwój dziecka każdego dnia. Proponujemy pośrednictwo pracy, które umożliwia rodzicom ostateczne zdecydowanie o zatrudnieniu niani oraz rozliczeniu się z nią. Dzięki temu macie państwo pełną kontrolę nad procesem rekrutacji i zatrudnienia. W ramach naszej oferty wliczamy 2-miesięczną gwarancję, która stanowi tarczę bezpieczeństwa dla państwa. Jeżeli w ciągu tego czasu nie będziemy w stanie zapewnić satysfakcji ze współpracy lub jeśli niania zrezygnuje, zobowiązujemy się znaleźć kolejną kandydatkę. Oferujemy także pełne wsparcie w trakcie współpracy z nianią, aby zapewnić pełne zadowolenie obu stronom. Nasza agencja będzie dostępna dla was na każdym etapie i służyć pomocą w razie jakichkolwiek pytań lub problemów. Zaufajcie naszej agencji niań "Nanny like mum" i oddajcie swoje największe skarby w ręce profesjonalistów. Gwarantujemy, że znajdziemy najlepszą osobę do opieki nad waszym dzieckiem, dbając o jego rozwój i bezpieczeństwo każdego dnia.

agencja niań Gdynia

niania Gdynia

nianie Gdynia

agencja niań Gdynia

niania Gdynia

nianie Gdynia

agencja niań Gdynia

niania Gdynia

nianie Gdynia

agencja niań Gdynia
niania Gdynia
nianie Gdynia